INFOBIRO: Publikacije
 Larisi Cerić zlatna medalja

OSLOBOĐENJE,

Autori: AUTOR NIJE NAVEDEN

Evropski džudo kup za seniore i seniorke, na kojem je nastupilo 250 takmičara iz 25 zemalja, održan je proteklog vikenda u Beogradu. Reprezentacija BiH osvojila je zlatnu, srebrenu i dvije bronzane medalje, saopćeno je iz Džudo saveza BiH. Najuspješnija je bila Larisa Cerić u kategoriji iznad 78 kg, koja je treći put odbranila naslov pobjednice i ponovo zauzela prvo mjesto na Evropskoj ranglisti. Najmlađa učesnica kupa, sedamnaestogodišnja Aleksandra Samardžić osvojila je drugo mjesto u kategori .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.