Džeko od junaka do tragičara

DNEVNI AVAZ,

BiH nakon poluvremena vodila, ali u nastavku doživjela poraz

Autori: ARSEN NOVALIJA

Veliku priliku smo propustili u Istanbulu. Nakon sjajnog prvog poluvremena i 1:0 u našu korist, doživjeli smo fijasko u drugom dijelu kada su nas Turci sa dva gola postignuta nakon prekida porazili. Oprezan pocetak Teško se oteti utisku da cemo gorko žaliti za ovom utakmicom jer smo imali priliku Turke, nakon što su to uradili Belgijanci, opet ostaviti bez pobjede na domac em terenu. Prvo poluvrijeme je pocelo oprezno sa obje strane. BiH se držala plitko u formaciji sa isturenim Džekom, dok su .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.