INFOBIRO: Publikacije
Gera matirao BiH

NEZAVISNE NOVINE,

Jedini pogodak na utakmici viden je u 39. minutu, kada je Branimir Bajic srušio Roberta Fecina, a Zoltan Gera bio precizan iz penala

Autori: SAMIR ŠIŠIĆ

Porazom (0:1) u Sekešfehervaru od Madarske fudbalska reprezentacija BiH prekinula je niz od tri uzastopna uspjeha u kvalifikacijamaza Evropsko prvenstvo 2008. u Austriji i Švajcarskoj. Iako su u subotu u prvih 45 minuta bili bolji od domaceg nacionalnog tima, izabranici selektora Fuada Muzurovic na odmor su otišli s rezultatskim deficitom. Prvu šansu imao je bh. tim vec u 3. minuti, kada nakon centaršuta Dragana Blatnjaka ispred Vedada Ibiševica interveniše Roland Juhaš. Osam minuta kasnije bh. .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.