Čelik lako do novih bodova

DNEVNI AVAZ,

Admir Ljevakovic i Gabrijel Radojicic strijelci za Zenicane

Autori: V.BEGUNIĆ

Celik je, prema ocekivanju, lako savladao bijeljinski Radnik rezultatom 2:0. Iako posljednji na tabeli, gosti nisu pokazali pretjeranu želju za nadmetanjem pa su domaci igraci od prve minute poceli stvarati prilike pred golom vrlodobrog Gorana Maksimovica. Odbrana Radnika je odolijevala sve do 42. minute, kada je slobodan udarac s desne strane izveo Lukacevic. Admir Ljevakovic je sa skoro osam metara spretno pogodio mrežu nemocnog Maksimovica za 1:0. U drugom poluvremenu bilo je nešto manje šans .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.