Vršajević i Mujić presudili šampionu

DNEVNI AVAZ,

Strijelci za domace Vršajevic i Mujic, a za goste Krivic

Autori: V.BEGUNIĆ

Celik se uspio vratiti iz skoro beznadežne situacije te, na kraju, zasluženo slaviti nad ekipom Širokog Brijega rezultatom 2:1. Domaci su imali više od igre i stalno pritiskali, ali su gosti u 28. minuti propustili idealnu šansu, kada je Abramovic s lijeve strane uposlio Vagnera, koji je sa sedam metara šutirao preko gola. Gosti su doslovno iz prvog šuta u okvir došli u vodstvo bilo je to u 57. minuti. Krivic je iz slobodnog udarca pored živog zida gadao donji lijevi ugao golmana Burica, što ga .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.