DNEVNI AVAZ,

Ljubuški i Borac za petama vodecem timu

Katarina će prezimiti na liderskoj poziciji

Autori: E.M.

Utakmicama 11. kola okoncan je jesenji dio takmicenja u Premijer ligi BiH za rukometašice. Ekipa Katarine prezimit ce na liderskoj poziciji s 27 bodova, koliko imaju i Ljubuški i Borac, ali s nešto slabijom gol-razlikom. Jedinstvo Katarina 23:41 Mala dvorana Mejdan u Tuzli. Gledalaca: 100. Sudije: Vejsil Beširevic (Bihac) i Emir Dautovic (Cazin). Delegat: Fuad Lipa (Sarajevo). Iskljucenja: Jedinstvo 12 minuta, Katarina 2 minuta. Sedmerci: Jedinstvo 4 (4), Katarina 4 (4). Rezultat: Jedinstvo Ka .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.