Šanse za polufinale još uvijek postoje

OSLOBOĐENJE,

Bojan Ljubišic: idemo na pobjedu u Švicarskoj l Kompletni u revanšu

Autori: R.H.

Rukometaši Borca TS nisu iskoristili priliku koja im se ukazala. Bh. predstavnik u Challenge kupu je u prvom mecu cetvrtfinala ubilježio tek minimalnu pobjedu protiv švicarskog Vaker Tuna (24:23), a moglo je biti mnogo ubjedljivije... U 46. minuti Banjalucani su imali 20:25, ali uslijedilo je osam minuta bez gola i prednost se istopila. Za stvaranje novog rezultatskog viška više nije bilo vremena. "Igrali smo, to se mora reci, protiv kvalitetne ekipe koja 60 minuta drži isti ritam. Pokazali su o .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.